PART TİME İŞ ARIYORUM

PART TİME İŞ ARIYORUM

Merhaba;

Şu anda özel bir şirkette Uzman Elektrik Teknikeri Olarak Görev Yapmaktayım, fakat aldığım ücret yetersiz olduğundan part-time iş arıyorum, bir çok sektörle ilgili bilgim ve iş tecrübem mevcuttur, araç ehliyeti olarak çoğu mevcut a, b, c, g hepsi var 17 yıldır aktif araç kullanıyorum, Silahlı özel güvenlik kimlik kartım var, 2 Üniversite Okudum, Diksiyon Düzgündür,Evliyim, 1 oğlum var, Doğma Büyüme İstanbullu'yum, çalışmak en büyük hobimdir.

KEMAL C. pariyer profili

KEMAL C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...