Part Time İş Arıyorum

İleri düzey ingilizce, orta düzey almancaya sahibim. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı hazırlık fakültesi öğrencisiyim. Daha önce fitness resepsiyonunda resepsiyonist olarak, Zurich Pub da barmaid olarak, Lviv kafede barista olarak, Dino çocuk klübünde ingilizce öğretmeni olarak, Madame Tussauds müzesinde sanat yönetmeni olarak görev aldım. Şimdi ise Zarada satış danışmanlığı yapmaktayım. Part time iş arıyorum.

Sude K. pariyer profili

Sude K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...