Pariyer Logo

Part Time İş Arıyorum


İleri düzey ingilizce, orta düzey almancaya sahibim. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı hazırlık fakültesi öğrencisiyim. Daha önce fitness resepsiyonunda resepsiyonist olarak, Zurich Pub da barmaid olarak, Lviv kafede barista olarak, Dino çocuk klübünde ingilizce öğretmeni olarak, Madame Tussauds müzesinde sanat yönetmeni olarak görev aldım. Şimdi ise Zarada satış danışmanlığı yapmaktayım. Part time iş arıyorum.

İş Arayan Hakkında

Sude Koçoğlu
Sude Koçoğlu

Adım Sude,20 yaşındayım.Dilko Koleji Anadolu Lisesi ingilizce bölümü mezunuyum.2015 yılında Kabataş Erkek Lisesi Model United Nations projesine katıldım.İngilizce seminer verdim.Katılım sertifikam bulunuyor.Üniversiteye İngilizceden girdim.Şuanda İstanbul Üniversitesinde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim fakat okulumu dondurdum.Elemental Wellness Spa ve Fitness'ta resepsiyonda üç ay çalıştım.Dino Çocuk Klübünde 2 ay İngilizce Öğretmenliği yaptım.Happy Moonsta 2 ay Karşılama Hostesliği yaptım.5 ay süresince Madame Tussauds Müzesinde Sanat Yönetmenliği yaptım.Zarada 1 ay dönemsel olarak satış danışmanlığı yaptım.Full time iş aramaktayım.Teşekkürler.

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...