Part Time Bir İş Arıyorum

Part Time Bir İş Arıyorum

Komi garsonluk depo sayım görevlisi ve okuduğum okuldan dolayı görüntü ve ses işinde çalışabileceğimi düşünüyorum Eğer ilanınız yetiştirilmek üzere ise her işi öğrenmeye açık bir insanımdır enerjik,güler yüzlü,sorumluluk sahibi ve hırslı birisiyim ve söylediğim gibi eğer istediğiniz yetiştirmek üzere ise her iş benim için uygundur.Sizinle çalışmayı iple çekiyorum.

İstanbul Küçükçekmece'de yaşıyorum, gezmeyi seven birisiyimdir, İstanbul içi her yer uygundur.

Uğur E. pariyer profili

Uğur E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...