Özel Resim Dersi

Özel Resim Dersi

İstanbul Anadolu Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’ ne yetenek sınavında derece (4.lük) elde ederek girdim ve resim bölümünden mezun oldum ardından lisans eğitimimi yine yetenek sınavında derece elde ederek (1.lik) %100 burs hakkı kazandığım Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde tamamladım. Üniversite hayatım süresince gelen talepler dahilinde özel resim dersleri verdim. Aynı zamanda üniversitemde düzenlenen bir eğitim programı dahilinde eğitmen olarak görevlendirildim, bir yarı yıl eğitim dönemi süresince üniversite çalışanlarına ve farklı alanların öğretmenlerine resim dersi ( Akrilik boya ile röprodüksiyon ) verme şansı yakaladım. Birçok resim tekniğiyle ilgili geniş bilgi, eğitim ve tecrübeye sahibim. 

  Lise ve üniversitede güzel sanatlar bölümünü tercih edecek adaylara yetenek sınavlarına hazırlanırken eğitim vermek, tecrübelerimi bire bir derslerle aktarmak istiyorum. 

  Aynı zamanda hobi olarak resimle ilgilenen kişilere de özel ders vererek güzel işler ortaya koymalarına yardımcı olabilirim. 

Naz O. pariyer profili

Naz O. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...