Özel Dikiş Dersi

Özel Dikiş Dersi

Giyim Üretim Teknolojisi-Kadın Giyim modelistliği eğitimi aldım. Şuanda da Tekstil Mühendisliği eğitimi alıyorum. Birebir veya grup halinde dikiş dersleri veriyorum. Sanayi tipi düz dikiş, overlok vb diğer dikiş makinelerinin kullanımına hakimim.  Aynı şekilde ev tipi dikiş makinelerinde kullanıp, aktif olarak kullanılmasını öğretebilirim. Kendini dikiş konusunda geliştirmek isteyen ve bu konuda desteğe ihtiyacı olan kişiler bana ulaşabilirler. 

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasının belirli yerleri için geçerli bir ilandır.

Tek kişilik ders ücreti saatlik 60tl. ( 4 saatlik ders saati ve ödevlerle desteklenerek makineyi öğrenip dikiş dikebilir seviyeye gelinir.)

Dersler haftalık 2 saat (1 gün) olarak başlanıp ilk ders makineyi tanıyıp, makineda dikiş alıştırmalarını yapmaya yöneliktir. 

İlerleyen dersler öğrencinin öğrenmek istediği konuda veya benim önerimden biri tercih edilerek ilerlenir.

Dersin başlaması için öğrencinin dikiş makinesine ve gerekli diğer ekipmanlara sahip olması gerekir. Bunlar iletişime geçtiğiniz taktirde tarafımdan listelenecektir.

Grup dersleri saatlik ücreti kişi sayısına göre belirlenmekte olup tek kişilik ders ücretinden düşük tutulacaktır.


  • 170

  • İlan Aktif

  • 23.10.2019

  • İstanbul - Ümraniye

  • 10-​25​0 TL

  • 531307*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Dikiş Nakış

Sinem A. pariyer profili

Sinem A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...