Özel Ders,Oyun Ablası,Sekreter

Özel Ders,Oyun Ablası,Sekreter

İnşaat Mühendisiyim. İnsan ilişkilerim iyidir. Kendimi her alanda geliştirmeye çalışırım ve buna açığım. Çalışkanım ve hızlı öğrenirim. Sabırlı, anlayışlı ve ilgiliyim. Yaptığım işi benimserim ve en güzel şekilde yapmaya çalışırım. Özel bir şirkette İnşaat Mühendisi olarak çalıştım, şuan  çalışmamaktayım. 

Yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis işleri gibi bir çok alanda çalışabilirim. Ofis içerisindeki araç gereç kullanıma, bilgisayara ve programlara hakimim.

Matematik, Türkçe, Fizik, Biyoloji gibi birçok alanda farklı yaş gruplarına özel ders verebilirim. Ders anlatırken güzel ve detaylı anlatmaya çalışırım. Karşımdaki bireye faydalı olmayı ve anlatılanı iyi şekilde anlamasını hedeflerim.


Çocuklarla vakit geçirmekten, oyun oynamaktan mutlu olurum. Oyun ablası, derslerine ve ev ödevlerine yardımcı olabilirim.Zeynep S. pariyer profili

Zeynep S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...