ÖZEL DERS, OYUN ABLASI

ÖZEL DERS, OYUN ABLASI

Sosyal Hizmet bölümünden mezun oldum ve şuan Çocuk Gelişimi 3.sınıf öğrencisiyim. Akademik olarak çocuk alanına yönelmeyi hedefliyorum.

Anlaşamadığım çocuk sayısı azdır. Sabırlı ve öğretmeyi seven bir mizacım var. Yaklaşık 6 yıldır birçok sınıf kademesinden olan öğrencilere özel ders veriyorum. Anaokulu/Kreş grubundan da 2 öğrencim oldu. Öğrencim ile bağ kurup onu tanıdıktan sonar ,onun ilgi ve yeteneklerine göre eğitim programımı gerçekleştiriyorum. 


Feyzanur B. pariyer profili

Feyzanur B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...