Oyun/ Ödev Ablası

Oyun/ Ödev Ablası

Haftaiçi çarşamba günü veya haftasonu cumartesi pazar günlerinden birinde oyun/ ödev ablası hizmetini vermek istiyorum. Not: Lisede çocuk gelişimi bölümünü bitirdim üniversitede de devam ediyorum işimi çok seviyorum sadece oyun ve ödev etkinlikleriyle kalmaz farklı sanat etkinlikleri, hikaye saatleri, deneyler uygulamalı anlatımlar (ödev ablalığı için) şarkı öğretimleri (küçük yaş grupları için) vb.

Sıla pariyer profili

Sıla Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...