Oyun Ablası- Öğrenci

Oyun Ablası- Öğrenci

Merhaba ben Ada. 21 yaşımdayım. 2019 yılı Galatasaray Lisesi mezunuyum şu anda da Bahçeşehir Üniversitesi reklamcılık bölümü öğrencisiyim. İyi düzeyde Fransızca ve İngilizce biliyorum, ders verebilirim. Yurt dışında gönüllü olarak çalışmayı çok seviyorum. Gittiğim ilk gönüllü çalışma kampında çocuklarla birlikte bir şantiye alanında bulunan tahtalarla oyunlar ve dekoratif eşyalar yapmıştık. Bu kampta çocuklarla aynı anda hem güzel vakit geçirmeyi hem de gerekli disiplini sağlamayı öğrendim. Güler yüzlülüğe ve iletişime önem veririm. 

Ada Y. pariyer profili

Ada Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...