Oyun Ablası, Çocuk Bakıcısı

Oyun Ablası, Çocuk Bakıcısı

Merhaba. Bağcılar'da oturuyorum, hafta içi 2 saatlik  ders ablası, oyun ablalığı veya çocuk bakıcılığı  işi arıyorum .Çocuğunuza en iyi şekilde yardımcı olurum. Çocukları ve çocuklarla oynamayı çok seviyorum ve onlarla bir şeyler öğrenmeyi ilgilenmeyi eğlenmeyi çok seviyorum. Çocukları sevdiğim ve keyif aldığım için bu iş tercihim oldu. İlgilenmek isterseniz mesaj bölümünden iletişime geçerseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim:)

Rozerin İ. pariyer profili

Rozerin İ. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...