Oyun Ablası

Oyun Ablası

Çocuklarla iletişimim oldukça kuvvetli, onlarla vakit geçirmeyi ve oyun oynamayı çok seviyorum. Lisans eğitimimi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde aldım. Önümüzdeki güz döneminde de Klinik Psikoloji master programına başlayacağım. Lisans sürecim boyunca ve ardından meslek hayatımda farklı yaş gruplarından çocuklarla çalışmalarım oldu. Gerek gözlem yaptım, gerek birebir etkileşim içine girdim. Bu bağlamda çocuk gelişimi, çocuğa nasıl yaklaşılması gerektiği, hangi yaş grubunda ne gibi eğitici ve keyifli faaliyetler planlanabilir gibi konularda bilgi sahibiyim. 

İhtiyaç duyulduğu takdirde ödevlerine de yardımcı olabilirim.

Yine ihtiyaç dahilinde İngilizce olarak da destekleyebilirim. 

İclal E. pariyer profili

İclal E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...