Oyun Ablası - Özel Ders

Oyun Ablası - Özel Ders

Merhaba, ben Sinem. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Online eğitimin ve son sınıf olmamın getirdiği haftalık müsaitlikle birlikte sizin programınıza uyum sağlayabilirim. Haftalık programım oldukça müsait. Çevrem tarafından oldukça enerjik ve güleç biri olarak tanınırım. Çocuklarla iletişim kurma becerim güçlüdür. Yaratıcı, hayal gücüne dayalı oyunlar bulma konusunda iyiyimdir. Önceden de hem lise-ortaokul dönemine özel ders vermişliğim hem de daha küçük yaş gruplarına oyun ablalığı yapmışlığım var. Bu konuda tecrübeliyim. Aradığınız kriterlere uygun olduğumu düşünüyorum. Benimle iletişime geçmek isterseniz arayabilirsiniz. 

Sinem H. pariyer profili

Sinem H. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...