Oyun Ablalığı Veya Öğretmenlik

Oyun Ablalığı Veya Öğretmenlik

Merhaba ben Betül 19 yaşındayım. Öğrenciyim Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Anaokul ilkokul ortaokul yaş gruplarıyla ilgilenebilirken aynı zamanda İngilizce dil gelişimlerinde katkıda bulunabilirim. Aynı zamanda hobi olarak gitar çalıyorum keyifli vakit geçirmek için bu hobiyi de eğlenceye çevirebilirim. Çocuklarla aram iyidir. Ben de yaş olarak yeni jenerasyona daha yakın olduğum için hoşlandıkları şeylerden anlayabiliyorum.

Betül K. pariyer profili

Betül K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...