Organizasyonlarınızı Yaparız

Organizasyonlarınızı  Yaparız

Organizasyonlarda Şirketlerin Fahiş fiyatlarla vericeği hizmeti 10 kişilik öğrenci grubu olarak üstlenmeye hazırız.Bir dayanışma klübünün üyeleri olarak bu hizmeti üstlenebileceğimiz ve bu işte tecrübeli 3 süpervizör ve yine bu işlerde tecrübeli 7 öğrenci arkadaşız klubümüz kuralları dolayısıyla bir üst devre alt devre disipliniyle çalışıyoruz.Verilen sorumlulukları dinamik,prezantabl ve disiplinlilikle üstleniriz. Eğer piknik,organizasyon,düğün,animatör vb. işlerde çalışacak genç yüzler arıyorsanız Arayın konuşalım.Günlük fiyat görüşülür.

Ömer D. pariyer profili

Ömer D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...