Ön Muhasebe Sorumlusu

Ön Muhasebe Sorumlusu

2007 yılından itibaren Oto servisleri, Rent a car, Hasar, Sigorta Acente Elamanı, Ön Muhasebe görevlerinde aktif olarak idari kadroda çalışıyorum. Hasar araç kabul, müşteri karşılama ve dosyalarının açılması aşamasından kapanıp ödemesi alınana kadar olan tüm süreci takip edip sonuçlandırma, eksper ofisleri ve sigorta şirketleri ile gerekli görüşmeleri yapma bu işlemlerin muhasebeleşmesi açısından gerekli tüm uygunluğu sağlama, tüm resmi kurum ve bankalar ile gerekli iletişim ve yazışmaları yerine getirme görevlerinde başarılıyım. Muhasebe olarak ise şirket içi yada dışında bulunan resmi muhasebeye iletilmek üzere her türlü ön muhasebe (fatura,makbuz, ödeme takibi, mutabakatlar vs.) ve vezne işlerine ayrıca personel özlük işlerine vakıfım. Ayrıca E-fatura mevzuatına da vakıfım.Pos cihazları, her türlü ofis aleti ve bilgisayar kullanımı konusunda tecrübeye sahip ve geliştirmeye açığım.

  • 46

  • İlan Aktif

  • 24.09.2019

  • İstanbul - Bayrampaşa

  • 2500 TL-4000 TL

  • 534293*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Muhasebe

Hatice Y. pariyer profili

Hatice Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...