Öğretmenim İş Arıyorum

Öğretmenim İş Arıyorum

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum.

Bölümüm akademisyen yetiştirdiği için alanımda yetkin olduğumu düşünüyorum.İstanbul Üniversitesi 2019-2020 yılı Pedagojik Formasyon Sertifikasına sahibim.2012 yılı Bilgisayar Kullanımı MEB onaylı sertifikam da mevcuttur , ayrıca 2015' de zorunlu ders olarak "Excel, PowerPoint,Word" gibi program eğitimleri aldım. .Bununla birlikte 2018'de "Yabancı Dil Olarak Türkçe Eğitim" adı altında olup ülkemizdeki yabancılara Türkçe eğitim verebilecek teorik ve uygulama dersleri alarak TÖMER Eğitmenlik Sertifikamı almış bulunmaktayım. Öğretmenlik mesleğini seviyorum ,sosyal aktif , güler yüzlü, çağa ve teknolojiye ayak uydurabilecek bir öğretmenim.

Güler S. pariyer profili

Güler S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...