Öğretilen Her İşi Yaparım

Öğretilen Her İşi Yaparım

Öğrenciyim. Eğitim masraflarımı karşılayacağım. Verilen işleri elimden geldiğince yaparım. Kasiyerlik anketörlük yaptım. Samimi iş ortamı ve tatlı dilli hoşgörü sahibi insanlarla çalışmak isterim. İdare edecek seviye İngilizce biliyorum. Güzelce anlatılan ve davranılan her işte hakkını fazlasıyla veririm. Güler yüz sabır ve iletişim seviyelerim de yüksektir. Şimdilik yaz dönemi için sonrasını konuşabileceğimiz bir çalışma düzenine uygunum. 

Başak P. pariyer profili

Başak P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...