Öğrenciyim,Part Time Günlük İş

Öğrenciyim,Part Time Günlük İş

Merhaba, öğrenciyim komilik tecrübem var Tuzlada yaşıyorum insanlarla iyi bri şekilde iletişim kurabiliyorum konuşabilecek derece İngilizce biliyorum. Günlük veya Part Time iş arıyorum harçlığımı çıkarmak için. HTML + CSS biliyorum site tasarımı ve ufak tefek grafik tasarımları yapabilirim. Video Montaj ve Photoshop programları kullanmayı biliyorum. Aktif olarak

 Sosyal medya hakkında bilgim var önceden çeşitli sayfalarda editörlük yaptım.

Eren Ç. pariyer profili

Eren Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...