Öğrenciyim İş Arıyorum

Öğrenciyim İş Arıyorum

Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Yazları boştayım, kışları ise 3 gün okula gidiyorum. Bunun dışındaki her vakit için uygunum. Daha önce Marmara Forum AVM'de oyun ablalığı yaptım, tecrübeliyim ve çocuklarla iyi anlaşırım. Onun dışında satış temsilciliği de yapabilirim, aldığım dersler ve iletişim becerim sayesinde zorlanmayacağımı düşünüyorum. İstanbul Avr. Yakasındaki ilanlara talibim.

Başak A. pariyer profili

Başak A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...