Öğrenciden İngilizce Dersi

Öğrenciden İngilizce Dersi

Adım Ali Sabancı. İstanbul Gedik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisiyim.

2016 yılında English Time Kadıköy Şubesi'nden Upper-Intermediate İngilizce Sertifikası almış bulunmaktayım. Yaz dönemlerinde Türkiye'ye gelen turistlere bir kâr amacı gütmeyen kuruluş aracılığıyla rehberlik ve mentorluk yapıyorum. Daha önce 3 ülkede bulundum.

Temel ve orta düzeyde İngilizce eğitimi verebilecek kapasitedeyim. Geçmiş dönemlerde 4 kişiye B1 seviyeye kadar İngilizce eğitimi verdim. Esnek bir programım var, dolayısıyla konunun yetişmediği/anlaşılmadığı durumlarda toleransım bulunmakta.

Verdiğim eğitimde görselliği ve sanatsal çalışmaları sık sık örnekler halinde kullanacağım. Getireceğim materyallerin ücreti bana aittir, konuşulan fiyatın dışında bir ödeme yapmanızı talep etmeyeceğim.

Whatsapp'tan ulaşınız.

Ali S. pariyer profili

Ali S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...