Öğrenci

Öğrenci

I would like to intorduce myself first of all I am Levent OKTAY who twenty two years old.I graduated from Istanbul Culture Üniversity of department Aircraft Tecnology,after a while graduated I went to Canada to develop by myself in English taking English courses at LSI which is a language school in Canada,I almost stayed eight months there.I have got Eglish certificates from LSI.I am really a flexible,enthusiastic and team player who have the ability understand.I would love to improve myself in Aircraft Tecnology. Please reply with your answer as soon as you are able so that we may begin making interwiew. BEST WİSHES                                                                                                                                                                                                                                              Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum adim Levent OKTAY ve yirmi iki yaşındayım. İstanbul Kültür Üniversite'sinden Uçak teknolojisi bölümünden mezun oldum ve bir süre sonra Canada’ya kendimi İngilizce üzerinde geliştirmek için dil eğitimi aldım neredeyse 8 ay gibi bir süre kaldım. Ben ortalama uyum sağlayan, istekli ve tam bir takım çalışanıyım. Kendimi mezun olduğum meslek üzerinden geliştirmek istiyorum.

  • 71

  • İlan Aktif

  • 11.01.2021

  • İstanbul - Bağcılar

  • 2500 TL-4000 TL

  • 555027*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Teknisyen

Levent O. pariyer profili

Levent O. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...