Ofis/Sosyal Medya/Bilişim Vb.

Ofis/Sosyal Medya/Bilişim Vb.

İstanbul Sancaktepe de yaşıyorum. Endüstri Mühendisliği okuyorum. Eğitim hayatım boyunca kendimi geliştirmeyi ve girişimcilik ruhumu her adım arttırmaya gayret gösterdim. Kitap okumayı, araştırmayı ve yenilikçi olmayı çok severim. Bir çok sektörde iş fırsatı yakaladım ve neredeyse bir çok alanda tecrübe sahibi oldum. Kendimi her zaman bir işte geliştirmek isterim her zaman ileriye dönük adımlar atmak isterim. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Ofis çalışanı olarak uzun bir tecrübeye sahibim Logo, MS Word, MS Excel ve bilgisayar bilgilerim iyidir tecrübe edindiğim işlerde hep kullanmışımdır. Sosyal medya da blog hesabı yöneticiliği yaptım. Tam zamanlı, sözleşmeli, Part-time iş arayışındayım elimde bilgisayar ve internet imkanları vardır uzaktan çalışmaya da uygunumdur. 


Burak K. pariyer profili

Burak K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...