Ödev Ablası- Mühendislik Öğrencisi

Ödev Ablası- Mühendislik Öğrencisi

Merhaba, ben Beyza. 20 yaşında bir mühendislik öğrencisiyim. Okurken bir yandan da harçlığımı kazanmak istiyorum.

Ders programıma uygun vakitlerde çocuğunuzun ödevlerini yapmasına yardımcı olabilirim, eğer isterseniz kendim yapıp sonra da ona anlatabilirim. Proje ödevleri, maketler, tasarımlar yapabilirim. Kısacası "Şu ödevin parası neyse versek de kurtulsak" diye dertlendiğiniz her ödevi yapıp teslim edebilirim :) Teslim tarihinden bir gün önce veririm ve eğer beğenmezseniz paranın yarısını vermeyebilirsiniz. 

Ödevin boyutuna ve zorluğuna göre değişmekle beraber ücret konusunda vereceğim hizmete değeceğini garanti ederim.

Detaylı sorularınız için whatsapp'dan iletişime geçebilirsiniz. 

A B. pariyer profili

A B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...