Ödev Ablası , İlkokul-Ortaokul Sözel Dersler Destek , Üniversite Sosyoloji Ödev Yapmaya Destek

Ödev Ablası , İlkokul-Ortaokul Sözel Dersler Destek , Üniversite Sosyoloji Ödev Yapmaya Destek

2017 Sosyoloji mezunuyum aynı zaman da Felsefe Grubu Öğretmeniyim. Daha önce ilkokul öğrencilerine okuma-yazmada yardımcı oldum aynı zaman da oyun oynayarak kaliteli zaman geçirebiliriz. Üniversite Öğrencileri için Ödev konusunda yapımında destek olurum. Tez , Araştırma yazısı , makale vb ödevlerde tüm akademik bilgilerimi kullanacağımdan şüpheniz olmasın.

Nilay pariyer profili

Nilay Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...