Müşteri Memnuniyeti Sağlarım

Müşteri Memnuniyeti Sağlarım

Daha önce BİM ve A 101 AŞ firmalarında kasiyer olarak çalıştım.Full olarak çalıştım bu nedenle okulumda aksamalar oldu. Part time olmadığı için çıkmak zorunda kaldım. 9 ay çalışma sürem oldu. Sağlık meslek lisesi hemşire yardımcılığı mezunuyum.Sağlık bilimleri üniversitesine devam etmekteyim. Öz güvenime ve işimi yürütebileceğime inanıyorum. Çalışma ortamını seviyorum.Okul harçlığımı çıkarmak için İşe ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum  

Kader T. pariyer profili

Kader T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...