Mühendisim İş Arıyorum

Mühendisim İş Arıyorum

Sn ilgili,

  • 3 ay oldu mesleki iş hayatımdan ayrılalı.  Üniversite okurken otellerde komilik, meydancılık (housekeeping) , garsonluk,  inşaat işleri,  sebze meyve halinde taşıma işleri,  dogal gaz sektöründe tecrübe,  pazarda sebze satış, düğün organizasyonlarında garsonluk askerde kasiyer 4 ay gibi farklı alanlarda tecrübem vardır. O yüzden mühendisim diye hakkımda ön yargı olmasın, evliyim. Kendi mesleki işimi bulana  kadar geçici günlük işe ihtiyacım vardır saat fark etmez
Ali A. pariyer profili

Ali A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...