Muhasebe, Ön Muhasebe Büro Ve Ofis İşlerinde Çalışabilirim

Muhasebe, Ön Muhasebe Büro Ve Ofis İşlerinde Çalışabilirim

Merhaba;

Türk Telekom dan 31.01.2018 tarihinde engelli statüsünden emekli oldum. Yükseklisans Mezunuyum. Toplamda 19 yıllık çalışma hayatım var. Ortopedik Üçüncü derece %40 engelliyim ve de Engelli raporum bulunmaktadır. Ayakta durma gerektirmeyen ofis işlerinde engelli statüsünden oturarak çalışabilirim. Aksayarak yürüyorum.

Ofis programları SAP, LOGO ve Muhasebe bilgim bulunmaktadır. 38 yaşındayım. Destek primi ödeyerek çalışabileceğim Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum.


Saygılarımla

ishak.yasar79@gmail.com

İshak Y. pariyer profili

İshak Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...