Mimarlık-İç Mimarlık

Mimarlık-İç Mimarlık

 Değerli yetkili,

  5 yıl içerisinde 1.si İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, 2.si Mimarlık olan 2 bölüm bitirmem dolayısıyla alternatif tasarımlar üretebilme ve detayları çözebilme konusunda donanımlıyım. Bunun yanı sıra azimli ve sonuç odaklı olduğumu söyleyebilirim. Bakırköy'de bulunan, tasarım ve uygulama kontrolü bölümlerinin tamamen şahsım tarafından gerçekleştirildiği Kuyumcu Projesinde kontrollük yapmam neticesinde takip ve tasarladığım ürünlerin hayata geçmesi konularında da deneyimliyim. Autocad, Photoshop, Lumion, SketchUp, ArchiCAD, Cinema4D, Illustrator, Microsoft Office programlarına hakimim. (PROGRAM KULLANMA YETENEĞİMİ VE PROJELERİMİ DEĞERLENDİRMEK İSTERSENİZ DOSYALARIM BÖLÜMÜNDEN PORTFOLYOMU İNCELEYEBİLİRSİNİZ.)

  Üniversite dönemlerimde bölümümüz tarafından öğrenci mentörü olarak seçilmem ve hocalarımla birlikte katıldığım mesleki yarışmalar neticesinde insanlarla iletişimimin kuvvetli olduğunu ve iyi bir takım oyuncusu olduğumu da söyleyebilirim.

  Yüz yüze mülakat ile portfolyomu size sunmayı ve iş tanımınıza olan uygunluğum hakkında konuşmayı çok isterim. Karşılıklı olumlu sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

  Vakit ayırdığınız için teşekkür ediyor, iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.

  Saygılarımla.

  • 83

  • İlan Aktif

  • 29.03.2021

  • İstanbul - Bakırköy

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 531517*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Melis A. pariyer profili

Melis A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...