Mimarım İş Arıyorum

Mimarım İş Arıyorum

Merhaba, Mimarlık Bölümü mezunuyum. Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Autocad, Archicad programlarını aktif kullanabiliyorum, 3ds Max üzerinde çalışıyorum.Akıcı İngilizce Dil bilgisine sahibim, anlık çeviri yapıyorum, her türlü yazılı sözlü koordinasyonu sağlayabiliyorum.Hedefim, alanımda kendimi geliştirebilmek ve ilerlemek.

İyi günler, iyi çalışmalar dilerim.


Tuğçe G. pariyer profili

Tuğçe G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...