Mimar / İç Mimar

Mimar / İç Mimar

Merhabalar,

Özyeğin Üniversitesi 2018 İngilizce mezunu mimarım. İleri düzeyde 3 boyutlu çizim, render, photoshop programlarını kullanabiliyorum. Üniversite kulüplerindeki takım çalışmalarına katılıp, etkinlikler düzenleyip, yöneticilik yaptım. Kadıköy'de ikamet ediyorum. Askerlikten muafım. Yeni mezun olduğumdan dolayı fazla tecrübeli değilim ama mezun olduğumdan beri çalışıyorum. Tecrübe kazanmak istiyorum. Amacım kendimi eğitip, geliştirmek ve bünyesinde yer aldığım firmayı ileri taşımaktır. Babam da mobilyacı olduğu için uzun süreli atölyeler ve mobilya satışı hakkında bilgi birikimim mevcuttur. Her türlü sektörde hizmet verebileceğimi düşünüyorum ve girişken bir insanım. İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

  • 11

  • İlan Aktif

  • 25.03.2020

  • İstanbul - Kadıköy

  • 2500 TL-4000 TL

  • 539945*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Cüneyt A. pariyer profili

Cüneyt A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...