Metin Yazarı, Seslendirme Hizmeti

Metin Yazarı, Seslendirme Hizmeti

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Mesleğime, üniversite yıllarımda hem yazarak hem de radyo programcılığı yaparak başladım. Uzun yıllardır reklam seslendirmeleri, tanıtım filmi seslendirmeleri, eğitim seslendirmeleri, santral seslendirmeleri ve şiir seslendirmeleri yapmaktayım. Bunun yanı sıra reklam filmi senaryosu, tanıtım filmi senaryosu, sosyal medya içerikleri ve seo için makaleler yazmaktayım. Diğer yandan Diksiyon & Hitabet & Beden Dili ve Etkili İletişim Eğitimleri vermekteyim. Bu anlamda YouTube Kanalımda da birçok video mevcuttur.

Safa K. pariyer profili

Safa K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...