Merhaba

Merhaba

Ben Melek Memişova 1984 yılında Nahçivan Özerk Cumhuriyetinde doğdum. 2001-2005 yıllarında Nahçivan Devlet Üniversitesi, Sosyal yönetim ve hukuk bölümü,devlet ve belediye yönetimi üzere lisans 2005-2007 yıllarında Azerbaycan Uluslararası Universitesinde aynı bölüm üzere mastr yaptım.Aynı dönemde -16.06.2006 tarihden devlet sınavıyla Nahçivan Özerk Cumhuriyeti Sosyal Savunma Bakanlığında baş müfettiş olarak işe başladım.20.12.2010 tarihden itibaren devlet sınavıyla Nahçivan Özerk Cumhuriyeti Vergiler Bakanlığında baş devlet vergi müfettişi olarak çalışmaktayım.Esas alanım vergiler,faturalar,muhasebe,sigorta üzerinedir. Vergilerle paralel çaliştığım Vergi dairesinin muhasebesini de yapmaktayım. Istanbul Unıversıtesı Türkiye Cumhuriyeti Tarihi üzerine yüksek lisans okuyorum. Başvurumu incelemenizi rica ederim. Dikkate aldığınız için önceden minnettarım!

Melek M. pariyer profili

Melek M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...