Makam Şöförlüğü

Makam Şöförlüğü

Sayın ilgili,Evli ve 2 çocuk sahibiyim. .Dış görünüşe ve temizliğe dikkat eden, iletişimi kuvvetli biriyimdir. Pozitif , anlayışlı,sabırlı bir kişiliğim vardır.İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına son derece hakimim.Şehir içi ve şehirler arası seyahat tecrübem oldukça fazladır.Seyehat engelim yoktur.Lüks araç kullanımı ve ekipmanları konusunda bilgim oldukça iyidir.Güvenli araç kullanımı konusunda eğitimler aldım. Psikoteknik belgem mevcuttur. Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı bir kişiyimdir. İşimi en iyi şekilde yapmak her zaman önceliğimdir. Gerekli gördüğünüz durumda işim ve özel yaşamım ile ilgili referans verebilirim 

  • 84

  • İlan Aktif

  • 02.09.2020

  • İstanbul - Sarıyer

  • 4000 TL ve üzeri

  • 533819*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Şoförlük

Barış Z. pariyer profili

Barış Z. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...