Komi Olarak İş Arıyorum

Komi Olarak İş Arıyorum

Garson olarak çalışırken edinmiş olduğum tecrübelerle mutfağın içine girip gelişmek en temel arzumdur. Şu an da İSMEK'te gitmekte olduğum 'soğuk yiyecek' eğitimimle beraber bu edinimlerimi geliştirip daha çok mutfak ve kültür tanımak istiyorum. Çabuk öğrenirim ve çözüm odaklı bir yapıya sahibim. Kadir Has Üniversitesi'nde %100 ingilizce son sınıf psikoloji öğrencisiyim. Edindiğim akademik bilgilerle insan ilişkilerimin güçlü olduğunu söyleyebilirim.

Şeyda S. pariyer profili

Şeyda S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...