Kitap, Sanat, Doğasever Editör

Kitap, Sanat, Doğasever Editör

Merhaba :) Son 13 yıl İş Bankası Kültür Yayınları'nda editör olarak çalıştım. Toplamda 32 yıllık iş tecrübem var. İçinde yazarlık, kitaplar, doğa ve sanat olan işlerde part time olarak çalışmayı arzu ediyorum. Kitabevi, kütüphane, kafe ya da sera olabilir. Turistik bir firma da olabilir. İnsana, hayvana, doğaya faydası olacak bir üretimin içinde yer almak istiyorum.

Saygılarımla

Esra U. pariyer profili

Esra U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...