Kimya Laboratuvarı Teknisyeni

Kimya Laboratuvarı Teknisyeni

Lisede kimya bölümü mezunuyum ve bu alanda çalışabilirim. Daha önce bu meslekte bir tecrübem yok. Üniversiteden yeni mezun oldum. Daha öncesinde Medipol Üniversitesinde bölümüm gereği stajyerlik yaptım. Yaz tatilimi değerlendirmek amaçlı BİM'de çalışma imkanım oldu. Market Group'a bağlı olarak stand hostesliği ve satış destek olarak çalıştım. Kısa bir süreliğine Darüşşafaka Maltepe Rezidans'ta kurum sekreteri olarak çalıştım.

Çağla A. pariyer profili

Çağla A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...