Kendimi Tanıtmak İsterim

Kendimi Tanıtmak İsterim

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun oldum. Lise ve Üniversite eğitimlerim sırasındaki zorunlu stajlar dışında deneyim sahibi değilim. Ancak bilgisayar programlarına ilgim ve programlama dillerine merakım var. Bu doğrultuna bana sunulan bir problemi programlama ve program şeklinde düşünerek tasarımlar yaparak çözüme kavuşturabileceğime inanıyorum. Yazılım ve tasarım alanına yoğun ilgi duyuyorum. Amacım ilgim doğrultusunda deneyim ve tecrübe kazanırken kendimi daha fazla geliştirmek bildiğim bilgilerimi daha fazla ileri seviyeye taşımaktır. Şuan hali hazırda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim olarak Adalet bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Ekte özgeçmişimi değerlendirmenize sunuyorum. 

Gözde D. pariyer profili

Gözde D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...