Kendime Çok Fazla Güveniyorum

Ben aktif ve akıcı konuşan diksiyon dersi aldım. Ehliyetim var. Zeka kapatisemin yüksek olduğuna inanıyorum. Her ne iş olursa olsun dürüstlük, yaşama felsefem en büyük mesleğimdir. Çok az bir mutluluğun koca servetim olduğuna inanıyorum. Hayatta yaşayan yaşatılan her şeye saygım sonsuzdur.  Öğrenmeye açık lise mezunu algılıma ve konsantre oluyorum. Hızlı ve aktifim. İstanbul'u iyi bilirim. Farklı departmanlarda çalıştım. Ofisboy evrak al evrak bırak şoförlük gayrimenkul danışmalığı telekomisyon müşteri, halk ilişkiler, danışmanlık.  27 yasındayım evli bir çocuk babasıyım. Sardım sizi sevgimle sevgiler.

Nevzat Yılmaz pariyer profili

Nevzat Yılmaz Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...