Kendi Evimizde Okulöncesi Eğitim

Kendi Evimizde Okulöncesi Eğitim

Ben Esra, çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Daha önce kreşte beraber çalıştığım öğretmen arkadaşım ile kendi evimizde okul öncesi eğitimi veriyoruz  3 ve 5 yaş aralığındaki birkaç çocuğa evde okul öncesi ya da oyun ablalığı yapıyoruz, hem çalışan aileler için çocuklarını bırakabilecekleri güvenli bir ortam hem de akran olan çocukların kendi yaşıtlarıyla sosyalleşmesini  şu pandemi sürecinde etkileşimden uzaklaşmayacak şekilde  eğitim almalarını sağlıyoruz .

Kahvaltı 

Öğle yemeği

Uyku saati 

Etkinlik saati

Okuma saati

Esra pariyer profili

Esra Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...