İTÜ İnşaat Mühendisi

İTÜ İnşaat Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 2018 eylül mezunu inşaat mühendisiyim. Mesleğimde teknik ve pratik açıdan gelişim sağlamak, bu doğrultuda projelerinize katkı sağlama ve projelerinizde çalışma isteği ile başvurmuş bulunmaktayım. Planlama ve analitik becerilerime güveniyorum. Bu doğrultuda sahip olduğum becerileri kullanarak, kendimi çok yönlü olarak geliştirebilmek adına oldukça istekli olduğumu belirtmek isterim.

Arda K. pariyer profili

Arda K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...