İstanbulda İş Arıyorum

İstanbulda İş Arıyorum

Daha öncelerinde hem okul okuyup hemde part time çalıştım. Satış danışmanlığı organizasyon işlerinde 8(düğün salonunda fotoğrafçılık ve satış temsilcisi) kuaförde çalıştım. Telefon üzerinden satış yaptım. İnsanlarla iyi iletişim kurabiliyorum. Lise mezunuyum üniversite sınavına girdim. İstanbul'da üniversiteye gideceğim. Hem okuyup hem çalışmak istiyorum. Benim için en önemlisi çalıştığım yerlerde bir iş öğrenmek. Her işi yapabilirim sadece bir kez göstermeleri benim için yeterli hemen öğrenirim.

Gizem A. pariyer profili

Gizem A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...