İş Arıyorum Öğrenciyim

İş Arıyorum Öğrenciyim

Kendime her zaman güveniyorum. İş hayatını seviyorum her şeyi yapabilecek yetenekte , azimli bir insan olduğumu düşünüyorum.. Hırslıyım her işi yapmak en iyisini yapmak için ellimden gelen her şeyi yaparım..Kendimi hep iş hayatında geliştirmek istemişimdir ve bunu hem okulum varken hemde yoken başardım aradığım iş şuanlık Yarı dönemlik yani toplam 1 aylık bir iş daha sonra bunu partime çevirebiliriz çünkü okuyorum ve okulum tatile giriyor bu tatil sürecinde 1 ay boyunca çalışmak isterim . Daha sonra partime.. iş tecrübelerim Mado Maltepe tezgahtar Şok Market kasiyer Winsa sekreter, stand hostesi, Selin Catering stajyer Organizasyon işleri, vs Ocak 9 da sınavlarım bitiyor, doğal olarak 1 ay tatil sürecimde dediğim gibi her işi yapabilirim, yeterki bu yarı dönemde önüm açılsın..

Necla A. pariyer profili

Necla A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...