İŞ ARIYORUM

İŞ ARIYORUM

Merhaba,

İstanbul'da bursu ile geçinen bir öğrenci olarak pandemi döneminde zorluk yaşıyorum. Günübirlik, dönemsel ya da part time sigortasız iş arıyorum. Liseden lojistik mezunuyum ve stajımı DHL'de yaptım. Şuan İstanbul Üniversitesi'nde sosyal hizmet okuyorum, 2. sınıf öğrencisiyim. İngilizcem orta seviyede, daha önce İngilizce konuşarak 5 ay satış temsilciliği yaptım. Çocuklarla aram oldukça iyi ve çocuklar üzerine dersler aldım, çocuk gelişiminden anlıyorum. Daha önce gönüllü olarak çocuklarla yaptığım projeler de oldu. Güncel olarak aile danışmanlığı eğitimi alıyorum. 

Sema K. pariyer profili

Sema K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...