İş Arıyorum

İş Arıyorum

Sayın yetkili,

Aldığım eğitim ve kişisel özelliklerime uygun, sizlere değer katabileceğim bir pozisyonda çalışmak istediğimi iletmek istiyorum. Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza uygun olduğunu düşünüyorum.

Eğitim hayatım da ve tecrübelerimle birlikte sizlerle gelişmek istiyorum. Girdiği işin sorumluluğunu bilen, yeni şeyler öğrenmekte istekli ve takım arkadaşlarıyla adapte olabilecek bir insanım.

Şuan üniversite öğrencisiyim ve hem kendimi geliştirmek hem de iş tecrübesi kazanmak adına bünyenize katılmak istiyorum.

Firmanızda ilgili alanda bir pozisyon açığı söz konusu olduğunda değerlendirmeniz adına CV’mi sizlere iletiyorum.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  • 106

  • İlan Aktif

  • 21.03.2021

  • İstanbul - Ümraniye

  • 2000-2500 TL

  • 546490*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Aşçı

Dilan S. pariyer profili

Dilan S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...