İş Arıyorum.

İş Arıyorum.

Merhabalar, İstanbul'da yaşıyorum. Marmara Üniversitesi'nde İngilizce halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum. Ayrıca finansal özgürlüğümü kazanmak ve kişisel gelişimime katkıda bulunmak için Acadebi adlı e-ticaret platformunda girişimciyim. Her üniversitesi öğrencisi gibi finansal anlamda sıkıntılar yaşıyorum. 4 kardeş ablasıyım. Onları ben büyüttüm, onların ödevlerine yardımcı oldum. Bebeklerle iyi anlaşıyorum, mama yapabiliyor uyuyabiliyorum bu nedenle çocuk bakıcısı ya da oyun ablası tarzı işler arıyorum. Çocukların psikolojileri benim için çok önemli onları üzecek onların sağlığına zarar verecek hiçbir olumsuz etki yaratmam. Ayrıca ilkokul, ortaokul ve lise çağı öğrencilerin Türkçe ve İngilizce derslerinde yardımcı olurum.

Zeynep A. pariyer profili

Zeynep A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...