İş Arıyorum

İş Arıyorum

Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezunum. Sahada iş makinelerin muayenesini standartlara göre yapma, planlaması ve koordinesini yürütmek ve yönetmesinde 5 ay; mekanik tesisat planlama ve projelendirilmesinde 15 aylık iş deneyimim var. Herhangi bir seyahat engelim bulunmuyor. Üniversite zamanlarında kendimi hidrolik ve pnömatik, nümerik analiz, yenilenebilir enerji, ısı transferi, akışkanlar dinamiği, imalat yöntemleri, statik ve dinamik analiz, üç boyutlu tasarım ve ortam simülasyonu hazırlamada ve yorumlamada ve ayrıca İngilizce ve Almancayı pekiştirerek kendimi geliştirdim. İngilizce seviyem anadili düzeyinde olup, yanında Almanca ve Rusça dillerini de orta seviye biliyorum.

Şu anda dental ürünler satan firmada dış ilişkiler sorumlusuyum ve ayrıca koordinesini sağlıyorum. Ürünlerin kılavuz ve yardımcı kaynaklarını Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye çevirilerini gerçekleştiriyorum. Yakın zamanda yurt dışına çıkacağım için çeviri alanında ve ayrıca kendi mesleğim olan Makine Mühendisliği alanında freelance iş olanakları bakıyorum.

Arda Z. pariyer profili

Arda Z. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...