İş Arıyorum

İş Arıyorum

  • 18 yaşındayım. İSTANBUL TİCARET ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Radyo ve Televizyon bölümü mezunuyum. Okulda Adobe Photoshop, Adobe premiere, Edius gibi programlar öğrendim. Onlar haricinde Microsoft Office programlarını biliyorum. Örneğin;Word, PowerPoint, OneNote gibi. Fotoğrafçılık konusunda da birkaç bir şey biliyorum. İş konusunda hiçbir tecrübem yok sadece staj yapmış bulunmaktayım. Stajlarımı da 11. Sınıfta Bayrampaşa Gündem Gazetesi'nde, 10. Sınıfta da Habertürk TV Program departmanında yaptım. Her türlü işi yaparım. Giyim kuşamıma özen gösteririm. Diksiyonum düzgündür. 
Dilara K. pariyer profili

Dilara K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...