İş Arıyorum

İş Arıyorum

Merhaba, benim adım Kenan. 1992 yılında Azerbaycan Cumhuriyeti'nin başkenti Bakü'de doğdum. 1999 yılında orta öğrenimimi Bakü'de tamamladım. Yüksek öğrenimimi 2010 yılında Rusya Federasyonu Federal Ceza Dairesi Hukuk ve Yönetim Akademisi'nde aldım ve 2015 yılında onur derecesiyle mezun oldum. Mezun olduktan sonra 2016-2019 yılları arasında Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumu Operasyonel Rejim Dairesi Operasyonel Departmanında operasyonel memur olarak görev yaptım. 2019 yılında başvurusu ve “Y.A.K. GROUP” LLC'yi kurdum. 2020 yılında tüm dünyaya yayılan yeni COVID-19 virüsü nedeniyle “Y.A.K. GROUP” LLC'nin faaliyetini askıya aldım ve İstanbul, Türkiye'ye taşındım. İş birliği için ekte CV bilgilerim bulunmaktadır. Değerlendirerek geri-dönüş yaparsanız sevinirim.

 

Saygılarımla

 

  • 59

  • İlan Aktif

  • 16.08.2020

  • İstanbul - Bahçelievler

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 555167*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Kanan A. pariyer profili

Kanan A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...