İŞ ARIYORUM

İŞ ARIYORUM

1972 Tokat doğumluyum.İstanbul/Üsküdar'da yaşıyorum.Evli ve 21 yaşında bir oğlum var oturduğum ev kendime ait,19 yıl Turkcell İletişim Merkezinde muhasebe ve mağaza sorumlusu olarak çalıştım.1,5 yıl aynı işveren ile gayrimenkul işi yaptım ve ayrıldım.5 ay gibi özel bir okulda ön muhasebe ve öğrenci işlerinde çalıştım ve paramı alamadığım için kurumdan ayrıldım.Müzik dinlemeyi,bahçe işleri ile uğraşmayı,kitap okumayı,ve fotoğraf çekmeyi seviyorum.

Kendime güvenim yeterince var olmakla beraber çalıştığım kurumu kendi işim gibi sahiplenirim.

AYSEL D. pariyer profili

AYSEL D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...