İş Arıyorum

İş Arıyorum

Lise'de muhasebe alanında borsa ve finans bölümünden mezunum.Üniversitede ise işletmecilik meslek yüksek okulunda banka ve sigortacılık okudum.Eğitimimi 4 yıla tamamlamak için şuan Anadolu Üniversitesi AÖF Fakültesinde iktisat okuyorum.İş deneyimlerim ise yaklaşık 5 yıl kadar unlu mamullerinde hem hamurhanede iş gördüm hem de tezgahtarlık yaptım.Onun dışında ise üniversitede part time garsonluk yaptım 2 yıl boyunca. Onun dışında kitabevinde satış danışmanlığı yaptım ve uzun zamandır yılın her yaz ayı karadenizde mevsimlik işçi olarak çalıştım.Son olarak yabancı kitap firmasında sipariş elemanı olarak çalıştım.Kendi mesleğimde ise 1 yıl staj görmemin dışında bir tecrübem yok.

BURAK U. pariyer profili

BURAK U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...